Back

Top laatste wetstrijd

Le cross de masse de la RUSTA - 16/10/2021

1. Denays Pierre
2. Ruscart Benoit
3. Vandenberghe Marc-Henri
4. Hernould Franky
5. Van Durmen Julien

Zien alle uitslagen van de wedstrijd

Uitslagen per wedstrijd

  

Naam         Club 

   

  Naam Club Duurtijd Average Snelheid Punten Kat. /Kat.
1 Ruscart Benoit Rusta 0h28m33s 3m10s 18,90 9454 SE 1
2 Debels Romain As Anzin 0h30m52s 3m26s 17,48 9043 SE 2
3 Lubrez Valentin As Anzin 0h31m6s 3m27s 17,35 8990 SE 3
4 Demuynck Emmanuel Sans 0h31m22s 3m29s 17,21 8934 SE 4
5 Murez Anthony Formyfit Trakks 0h31m59s 3m33s 16,87 8823 SE 5
6 Hourez Dylan Jc Blandain 0h32m22s 3m36s 16,68 8752 SE 6
7 Derquin Frédéric Dream Team 0h32m42s 3m38s 16,50 8687 V1 1
8 Clinquart Gilles Coach Running 0h33m15s 3m42s 16,23 8595 SE 7
9 Van Den Abeele Arnaud Sans 0h33m37s 3m44s 16,06 8529 SE 8
10 Minet Jimmy Rst Ath 0h33m59s 3m47s 15,88 8464 SE 9
11 Hocedez Ariste Popuelles Dr... 0h34m25s 3m49s 15,68 8392 SE 10
12 Vinchent Olivier Velaines 0h34m51s 3m52s 15,49 8320 V1 2
13 Carlier Kurt Sans 0h35m10s 3m54s 15,35 8264 V2 1
14 Lecolier Loïc Jc Herinnes 0h35m20s 3m56s 15,28 8228 SE 11
15 Sottiaux Sébastien Farmers Club 0h35m26s 3m56s 15,23 8199 V2 2
16 Leleu Sylvain Lb Team 0h35m28s 3m56s 15,22 8178 V1 3
17 Mas Bruno Pipaix 0h35m45s 3m58s 15,10 8128 V2 3
18 Dujardin Virginie Les Noix De ... 0h35m47s 3m59s 15,09 8107 A1 1
19 Phelizom Augustin Templeuve 0h35m52s 3m59s 15,05 8081 EH 1
20 Legrand Jérémy Sans 0h35m52s 3m59s 15,05 8063 V1 4
21 Thiers Julien Rst Ath 0h36m7s 4m1s 14,94 8017 SE 12
22 Fourdin Vincent Kervassin 0h36m13s 4m1s 14,90 7988 SE 13
23 Aksas Karim Cap Team 0h36m33s 4m4s 14,77 7935 SE 14
24 Lannoo Frank Avi 0h36m35s 4m4s 14,75 7914 V3 1
25 Mespouille Dos Santos Pedro Sans 0h36m41s 4m5s 14,71 7885 SE 15
26 Van Wymeersch Michaël Addm Runners 0h37m54s 4m13s 14,24 7737 V1 5
27 Klewiec Kevin Sans 0h37m58s 4m13s 14,22 7714 SE 16
28 Derreumaux David Running Safe 0h37m59s 4m13s 14,21 7695 V1 6
29 Flammia Francois Cap Team 0h38m24s 4m16s 14,05 7635 V1 7
30 Derycke Anthony Cap Team 0h38m25s 4m16s 14,05 7617 SE 17
31 Coqu Miguel Templeuve 0h38m33s 4m17s 14,00 7586 V1 8
32 Deboever Guillaume Sans 0h38m49s 4m19s 13,90 7542 SE 18
33 Carpentier Colin Jc Herinnes 0h38m53s 4m19s 13,88 7519 SE 19
34 Van Driessche Damien Velaines 0h38m59s 4m20s 13,84 7492 V1 9
35 Duchatelet Xavier Smarth-l-coa... 0h39m5s 4m21s 13,81 7466 SE 20
36 Westerlinck Stefaan De Dartele D... 0h39m38s 4m24s 13,62 7396 V1 10
37 Guillemeau Julien Cocoach 0h39m41s 4m25s 13,60 7375 SE 21
38 Wanin Johan Sans 0h39m55s 4m26s 13,52 7335 SE 22
39 De Langhe Gilles Les Gens D Ere 0h39m56s 4m26s 13,52 7317 SE 23
40 Verhaegh Baptiste Sans 0h40m31s 4m30s 13,32 7245 EH 2
41 Mahieu Laurent Coach Running 0h40m35s 4m31s 13,30 7223 V1 11
42 Heerlein Pierre-Henry Sans 0h40m36s 4m31s 13,29 7205 SE 24
43 Dujardin Auxanne Les Noix De ... 0h40m40s 4m31s 13,27 7181 DA 1
44 Dujardin Catherine Les Noix De ... 0h40m44s 4m32s 13,25 7159 DA 2
45 Descarpentries Fabrice Running Safe 0h40m47s 4m32s 13,23 7138 V2 4
46 Soldai Patrick Sans 0h41m17s 4m35s 13,07 7076 V3 2
47 Marquant Nicolas Jc Des Collines 0h41m25s 4m36s 13,03 7048 SE 25
48 Heremans Patrick Madres 0h41m30s 4m37s 13,00 7023 V2 5
49 Debosscker François Jcpmf Pecq 0h41m32s 4m37s 12,99 7003 V1 12
50 Van Glabeke Youri Kain B 0h41m33s 4m37s 12,99 6986 V1 13
51 Rosier François-Xavier Sans 0h41m41s 4m38s 12,95 6957 SE 26
52 Vanthourmont Brandon Sans 0h41m45s 4m38s 12,92 6933 SE 27
53 Ghislain Luc Sans 0h41m50s 4m39s 12,90 6910 V1 14
54 Moreau François Popuelles Dr... 0h41m50s 4m39s 12,90 6893 SE 28
55 Delcour Adrien Sans 0h41m51s 4m39s 12,89 6874 SE 29
56 Buron Sébastien Sans 0h41m54s 4m39s 12,88 6853 SE 30
57 Van Eeckhout Dirk Vacbl 0h41m57s 4m40s 12,87 6833 V2 6
58 Masai Christian Kain B 0h42m5s 4m41s 12,82 6804 V3 3
59 Senesael Daniel Sans 0h42m8s 4m41s 12,81 6783 V3 4
60 Lepoutre Vincent Les Gens D Ere 0h42m12s 4m41s 12,79 6760 V1 15
61 De Graeve Daphné Etm 0h42m14s 4m42s 12,78 6741 A1 2
62 Bury Baptiste Sans 0h42m14s 4m42s 12,78 6724 SE 31
63 Tuyttens Sophie Sans 0h42m22s 4m42s 12,74 6696 DA 3
64 Deroubaix François Popuelles Dr... 0h42m26s 4m43s 12,72 6674 SE 32
65 Offroy David Sans 0h42m32s 4m44s 12,69 6649 V1 16
66 Hainaut Geoffrey Sans 0h42m57s 4m46s 12,57 6598 SE 33
67 Vanlancker Leo Running Safe 0h43m5s 4m47s 12,53 6570 SE 34
68 Feys Bert De Dartele D... 0h43m5s 4m47s 12,53 6553 SE 35
69 Henneuse Judith Jc Herinnes 0h43m11s 4m48s 12,50 6528 A2 1
70 Polo Romero Rodrigue Sans 0h43m33s 4m50s 12,39 6482 V1 17
71 Parmentier Jean-Claude Sans 0h43m51s 4m52s 12,31 6441 V3 5
72 Carpentier Martin Sans 0h43m53s 4m53s 12,30 6422 SE 36
73 Chamart Isabelle Running Safe 0h43m54s 4m53s 12,29 6404 A1 3
74 Hoornaert Jonathan Sans 0h43m56s 4m53s 12,28 6384 V1 18
75 Demets Bernard Velaines 0h43m58s 4m53s 12,28 6365 V1 19
76 Nicolas Charles Cap Team 0h44m0s 4m53s 12,26 6345 EH 3
77 Delcampe Maxime Sans 0h44m1s 4m53s 12,26 6326 V1 20
78 Hennebicq Laurent Pipaix 0h44m2s 4m54s 12,26 6309 V2 7
79 Lecocq Pierre Cap Team 0h44m13s 4m55s 12,21 6278 V3 6
80 Blondeel Benoit Excelsior 0h44m14s 4m55s 12,20 6259 SE 37
81 Leclercq Eddy Kain B 0h44m22s 4m56s 12,17 6233 V3 7
82 Rocquerelle Thomas Sans 0h44m22s 4m56s 12,16 6216 SE 38
83 Mercier Sylvain Sans 0h44m29s 4m57s 12,13 6190 SE 39
84 Bonte Laurence Jcpmf Pecq 0h44m34s 4m57s 12,11 6166 A2 2
85 Puslecki Yann Sans 0h44m35s 4m57s 12,11 6149 V1 21
86 De Meester Bradeley Sans 0h44m42s 4m58s 12,07 6122 SE 40
87 Petini Maurizio Sans 0h44m44s 4m58s 12,06 6103 V3 8
88 Parent Laure Sans 0h44m48s 4m59s 12,04 6081 DA 4
89 Carette Pascal Sans 0h44m57s 5m0s 12,01 6054 V3 9
90 Simonart Christophe Sans 0h44m57s 5m0s 12,01 6037 V1 22
91 Van Essche Owen Sans 0h45m5s 5m1s 11,97 6010 EH 4
92 Delcampe Laure Sans 0h45m8s 5m1s 11,96 5990 DA 5
93 Dervaux Gaëtan Sans 0h45m25s 5m3s 11,88 5952 V1 23
94 Wafwana Emmanuel Les Gens D Ere 0h45m26s 5m3s 11,88 5934 V1 24
95 Cocquereaumont Pierre-Olivier Sans 0h45m27s 5m3s 11,87 5915 SE 41
96 Ramu Annick Kain B 0h45m34s 5m4s 11,84 5891 A2 3
97 Balcaen Philippe Sans 0h45m36s 5m4s 11,84 5871 V2 8
98 Deslee Eric Kain B 0h45m36s 5m4s 11,83 5854 V2 9
99 Amorison David Kervassin 0h45m45s 5m5s 11,80 5827 SE 42
100 Quintin Pierre Velaines 0h45m53s 5m6s 11,76 5801 V2 10
101 Papalia Benedetto Sans 0h45m54s 5m6s 11,76 5782 V1 25
102 Mahieu Gilles Sans 0h46m14s 5m8s 11,67 5742 EH 5
103 Carlier Philippe Rusta 0h46m31s 5m10s 11,60 5705 V1 26
104 Pauwels Corentin Sans 0h46m37s 5m11s 11,58 5682 SE 43
105 Peltier Emilie Sans 0h46m46s 5m12s 11,54 5654 DA 6
106 Klorek Fabrice Velaines 0h46m54s 5m13s 11,51 5628 V2 11
107 Taskin Kenan Running Safe 0h47m2s 5m14s 11,47 5602 SE 44
108 Schleich Nicolas Kain B 0h47m7s 5m14s 11,45 5580 SE 45
109 Carton Nicolas Jc Herinnes 0h47m9s 5m14s 11,45 5560 V1 27
110 Maselis Ethan Templeuve 0h47m13s 5m15s 11,43 5539 EH 6
111 Collie Marie-Jo Velaines 0h47m13s 5m15s 11,43 5522 A4 1
112 De Rodder Éric Bac 0h47m15s 5m15s 11,42 5503 V3 10
113 Carton Laurent Cndk 0h47m16s 5m15s 11,42 5486 SE 46
114 Prevost Marie Cecile Templeuve 0h47m20s 5m16s 11,40 5464 A1 4
115 Carpentier Jean-Michel Jc Herinnes 0h47m26s 5m16s 11,38 5441 V2 12
116 Dedeycker Arno Sans 0h47m38s 5m18s 11,33 5411 SE 47
117 Salome Aurelie Sans 0h47m39s 5m18s 11,33 5392 DA 7
118 Lucas Philippe Templeuve 0h47m48s 5m19s 11,29 5365 V3 11
119 Pluquet Eddy Sans 0h47m50s 5m19s 11,28 5346 V2 13
120 De Clercq Marion Farmers Club 0h47m54s 5m19s 11,27 5325 DA 8
121 Decruyenaere Frédéric Farmers Club 0h47m55s 5m19s 11,26 5307 V1 28
122 Cuignet David Sans 0h48m0s 5m20s 11,24 5285 V1 29
123 Fievet Guillaume Les Gattes E... 0h48m0s 5m20s 11,24 5268 SE 48
124 Meurisse Lise Les Gattes E... 0h48m1s 5m20s 11,24 5250 DA 9
125 Petit Geoffrey Les Gattes E... 0h48m1s 5m20s 11,24 5233 SE 49
126 Leleu Frédéric Velaines 0h48m6s 5m21s 11,22 5211 V1 30
127 Delmarre Pierre Farmers Club 0h48m7s 5m21s 11,21 5192 V3 12
128 Foucart Sean Sans 0h48m12s 5m21s 11,20 5171 SE 50
129 Flamme Thierry Bac 0h48m15s 5m22s 11,19 5151 V3 13
130 Bourgi Patrick B Betes De C... 0h48m16s 5m22s 11,18 5133 V2 14
131 Haillez Alisson Sans 0h48m17s 5m22s 11,18 5115 DA 10
132 Werrebrouck Blaise Manhattan 0h48m23s 5m23s 11,15 5091 V2 15
133 Di Sipio Ciro Running Friends 0h48m28s 5m23s 11,13 5069 V1 31
134 Delabassée Pierre Templeuve 0h48m29s 5m23s 11,13 5051 V2 16
135 Debaye Nicolas Sans 0h48m45s 5m25s 11,07 5017 SE 51
136 Bataille Claude Rc Estaimpuis 0h48m48s 5m25s 11,06 4997 V4 1
137 Wargnies Marine Sans 0h49m1s 5m27s 11,01 4967 DA 11
138 Daye Samuël Sans 0h49m5s 5m27s 11,00 4946 V1 32
139 Peutte Sylvie Velaines 0h49m5s 5m27s 10,99 4929 A2 4
140 Delesie Jan Sans 0h49m8s 5m28s 10,98 4909 V4 2
141 Lefebvre Manon Sans 0h49m11s 5m28s 10,97 4889 DA 12
142 Poussin Claire Jcpmf Pecq 0h49m23s 5m29s 10,93 4859 DA 13
143 Van Dorpe Marthe Sans 0h49m26s 5m30s 10,92 4839 A1 5
144 Lefebvre Nicolas Templeuve 0h49m30s 5m30s 10,90 4819 V2 17
145 Dumont Maryse Sans 0h49m30s 5m30s 10,90 4801 DA 14
146 Bargibant Patrick Bac 0h49m34s 5m30s 10,89 4781 V2 18
147 Mat Christopher Sans 0h49m38s 5m31s 10,87 4760 SE 52
148 Gheleyns Odile Les Gens D Ere 0h49m40s 5m31s 10,86 4741 A1 6
149 Plancq Amélia Les Gens D Ere 0h49m41s 5m31s 10,86 4724 DA 15
150 Fichere Sylvain Rc Estaimpuis 0h49m41s 5m31s 10,86 4707 V2 19
151 Bequet Yannick Farmers Club 0h49m41s 5m31s 10,86 4689 A2 5
152 Carette Valérie-Anne Velaines 0h49m45s 5m32s 10,85 4669 A1 7
153 Hamdoun Laura B Betes De C... 0h49m53s 5m33s 10,82 4644 DA 16
154 Verast Cédric Sans 0h49m53s 5m33s 10,82 4627 SE 53
155 Petit Maxime Sans 0h50m5s 5m34s 10,77 4598 SE 54
156 Petit Julien Sans 0h50m6s 5m34s 10,77 4580 SE 55
157 Musumeci Bruno Jcsa 0h50m14s 5m35s 10,74 4555 V3 14
158 Scohiez Melanie Pipaix 0h50m35s 5m37s 10,67 4517 DA 17
159 Vanheyste Jennifer Gs Coaching 0h50m50s 5m39s 10,62 4486 DA 18
160 Delmay Chrystelle Madres 0h51m5s 5m41s 10,56 4454 A1 8
161 Werion Stéphane Sans 0h51m8s 5m41s 10,55 4435 V2 20
162 Renard Pascal Jcl 0h51m18s 5m42s 10,52 4409 V2 21
163 Nicolas Chadi Cap Team 0h51m24s 5m43s 10,50 4386 V1 33
164 Labye Miguel Obj 0h51m33s 5m44s 10,47 4361 V1 34
165 Pierquin Sabine Jc Herinnes 0h52m18s 5m49s 10,32 4303 A2 6
166 Martinage Gaultier Sans 0h52m24s 5m49s 10,30 4280 SE 56
167 Thiery Sabine Sans 0h52m31s 5m50s 10,28 4257 A2 7
168 Manche Coline Templeuve 0h52m34s 5m50s 10,27 4237 EH 7
169 Schoonooghe Erwin Velaines 0h52m36s 5m51s 10,26 4218 V2 22
170 Fervaille Fabienne Kain B 0h52m40s 5m51s 10,25 4198 A2 8
171 Michel Mali Rusta 0h52m53s 5m53s 10,20 4169 ED 1
172 Michel Bruno Rusta 0h52m54s 5m53s 10,20 4152 V1 35
173 Saï Ali Sans 0h52m54s 5m53s 10,20 4135 V1 36
174 Pluquet Marc Farmers Club 0h52m54s 5m53s 10,20 4118 V3 15
175 De Meester Germain Tourpes 0h52m55s 5m53s 10,20 4100 V4 3
176 Hostens Christelle Jcpmf Pecq 0h52m55s 5m53s 10,20 4083 A2 9
177 Cambier Pierre Coach Running 0h52m55s 5m53s 10,20 4066 V1 37
178 Abelé Hugo Sans 0h52m56s 5m53s 10,19 4048 EH 8
179 Fontaine Stéphanie Coach Running 0h52m56s 5m53s 10,19 4031 A1 9
180 Abele Alexandra Sans 0h52m57s 5m53s 10,19 4014 A1 10
181 Lalleau Faustine Sans 0h53m11s 5m55s 10,15 3985 ED 2
182 Lalleau Yannick Sans 0h53m12s 5m55s 10,14 3967 V1 38
183 Delcoigne Georges Run 4 Fun 0h53m15s 5m55s 10,14 3948 V3 16
184 Leersnyder Joel Velaines 0h53m15s 5m55s 10,13 3930 V4 4
185 Coussé Christophe Velaines 0h53m21s 5m56s 10,11 3908 V2 23
186 Dufour Line Velaines 0h53m21s 5m56s 10,11 3891 A2 10
187 Bayart Christine Farmers 0h53m38s 5m58s 10,06 3859 A3 1
188 De Langhe Bruno Les Gens D Ere 0h53m41s 5m58s 10,05 3840 V3 17
189 Deffrenne Colette Sans 0h53m43s 5m58s 10,04 3821 A2 11
190 Beukenne Jerry Sans 0h53m47s 5m59s 10,03 3801 V2 24
191 Fontaine Christelle Templeuve 0h53m49s 5m59s 10,03 3782 A2 12
192 Moulin Eddy Les Gens D Ere 0h53m57s 6m0s 10,00 3759 V2 25
193 Grulois Erik Jc Blandain 0h54m1s 6m0s 9,99 3738 V2 26
194 Carette Julie Jc Blandain 0h54m2s 6m0s 9,99 3721 A1 11
195 Descamps Thierry Sans 0h54m3s 6m0s 9,98 3703 V1 39
196 Moulin Jean-Pierre Les Gens D Ere 0h54m5s 6m1s 9,98 3685 V3 18
197 Guyot Clément Rc Estaimpuis 0h54m10s 6m1s 9,96 3663 EH 9
198 Leroy Aude Jc Herinnes 0h54m20s 6m2s 9,93 3638 A1 12
199 Declercq Anne-Sophie Bac 0h54m20s 6m2s 9,93 3621 A1 13
200 Bosquillon Cindy Sans 0h54m28s 6m3s 9,91 3598 A1 14
201 Caby Bernard Jcsa 0h54m39s 6m4s 9,87 3571 V3 19
202 Simonart David Sans 0h55m5s 6m7s 9,80 3533 V1 40
203 Baudens David Sans 0h55m25s 6m9s 9,74 3500 V2 27
204 Nicolle Bruno Sans 0h55m36s 6m11s 9,70 3473 V2 28
205 Lemoine Christelle Kain B 0h55m41s 6m11s 9,69 3453 A2 13
206 Dobbels Sylvain Sans 0h56m18s 6m15s 9,58 3406 V1 41
207 De Sousa Ines Sans 0h56m18s 6m15s 9,58 3389 DA 19
208 Verdebout Jean-Michel Jc Herinnes 0h56m36s 6m17s 9,53 3359 V2 29
209 Larhib Salim Sans 0h56m49s 6m19s 9,50 3332 V1 42
210 Petit Anne-Sophie Sans 0h56m57s 6m20s 9,48 3309 DA 20
211 Delhaye Carl Jc Herinnes 0h57m1s 6m20s 9,47 3289 V3 20
212 Depelchin Anne Cecile Templeuve 0h57m5s 6m21s 9,45 3268 A1 15
213 Hespel Florence Les Gens D Ere 0h58m2s 6m27s 9,30 3209 A1 16
214 Dos Santos Raoul Sans 0h58m30s 6m30s 9,22 3171 V3 21
215 Vanherreweghe Vincent Sans 0h59m22s 6m36s 9,09 3117 V1 43
216 Menart Cédric Bac 0h59m35s 6m37s 9,06 3091 V1 44
217 Helin Véronique Sans 0h59m40s 6m38s 9,04 3070 A3 2
218 Baudar Philippe Teo 1h0m26s 6m43s 8,93 3022 V3 22
219 Baudar Coline Teo 1h0m26s 6m43s 8,93 3005 DA 21
220 Deglé Steve Vertigo 1h0m55s 6m46s 8,86 2968 V1 45
221 Rotaru Marina Sans 1h1m51s 6m52s 8,72 2914 DA 22
222 Rasson Edouard Sans 1h1m55s 6m53s 8,71 2895 EH 10
223 Duret Emma Sans 1h2m2s 6m54s 8,70 2873 DA 23
224 Blanckaert Christophe Running Safe 1h2m10s 6m54s 8,68 2852 V2 30
225 Van Nerom Eddy Bayern Munchen 1h3m47s 7m5s 8,46 2773 V2 31
226 Scharlaeken Sabine Sans 1h3m48s 7m5s 8,46 2756 A2 14
227 Seclève Arlette Velaines 1h6m21s 7m22s 8,13 2648 A3 3
228 Carpentier Noa Sans 1h6m29s 7m23s 8,12 2627 EH 11
229 Carpentier Frédéric Sans 1h6m29s 7m23s 8,12 2610 V1 46
230 De Coninck Hubert Cap Team 1h6m36s 7m24s 8,10 2589 V2 32
231 Hacha François Cndk 1h7m26s 7m30s 8,00 2545 V3 23
232 Coudyzer Michel Kain B 1h8m3s 7m34s 7,93 2508 V3 24
233 Mariage Elise Sans 1h9m26s 7m43s 7,77 2447 DA 24
234 Minet Francois Templeuve 1h11m24s 7m56s 7,56 2371 V1 47
235 Gaillet Christophe Templeuve 1h11m24s 7m56s 7,56 2354 V1 48
236 Manv Manv Sans 1h11m40s 7m58s 7,53 2329 V1 49
237 Strumelle Jean-Michel Tortues Mesl... 1h11m46s 7m58s 7,52 2309 V3 25